Ricoh Aficio 1022 / 1027 / 1032

Ricoh Aficio 1022
 • Prędkość: 22 / 27 / 32 kopii/min
 • Papier: dwie kasety standard od A5 do A3
 • Drukarka: opcjonalna sieciowa
 • Skaner: opcjonalny sieciowy
 • Fax: opcjonalny Lan-Fax
 • Sortowanie: elektroniczne
 • Podajnik oryginałów:opcjonalny dwustronny
 • Podajnik ręczny: opcja
 • Dwustronne kopiowanie:opcjonalnie
 • Wykończenie: opcjonalny finiszer zszywający

 • Cena: od 1700 zł netto

Wielofunkcyjny system na miarę XXI wieku

Każde biuro - małe i duże - przetwarza z dnia na dzień coraz większe ilości dokumentów. Doskonałym rozwiązaniem zaspokajającym różnorodne potrzeby są systemy zarządzania dokumentami Ricoh 1022 i 1027. Obydwa modele są cyfrowymi, modułowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi. Umożliwia to stworzenie indywidualnego rozwiązania idealnie dopasowanego do aktualnych potrzeb. Urządzenia mogą posiadać funkcje cyfrowej kopiarki, sieciowej drukarki laserowej, profesjonalnego faksu, automatycznego skanera przeznaczonego do elektronicznej archiwizacji, serwera dokumentów oraz centrum zarządzania i tworzenia dokumentów w firmie.

Szybka, cyfrowa kopiarka

Urządzenia Ricoh 1022 i 1027 kopiują dokumenty w rozdzielczości 600dpi z szybkością odpowiednio 22 lub 27 stron A4 na minutę. Krótki czas pierwszej kopii oraz szeroka gama cyfrowych funkcji sprawiają, że profesjonalne dokumenty mogą zostać wyprodukowane szybko i łatwo. Wysoką produktywność urządzeń zapewnia również pojemność 3100 arkuszy papieru w kilku oddzielnych kasetach. Obniżenie kosztów i zwiększenie produktywności jest możliwe dzięki zastosowaniu opcjonalnego modułu druku dwustronnego - duplexu.

Różnorodne metody zarządzania papierem i wykończania

Wielostronicowe dokumenty drukowane w dużych nakładach, dzięki funkcji rotacyjnego sortowania, mogą być sortowane elektronicznie. W celu dodatkowego zwiększenia produktywności urządzeń można użyć jednego z dwóch opcjonalnych finiszerów, które obsługują szeroki zakres formatów papieru oraz zszywają i dziurkują dokumenty. Do wyboru jest profesjonalny finiszer mieszczący 1000 arkuszy papieru oraz modułowy finiszer na 500 arkuszy.

Wyjątkowa łatwość obsługi

Duży, dotykowy wyświetlacz LCD prowadzi użytkownika krok po kroku, tak że nawet niedoświadczony operator wykorzysta każdą funkcję urządzenia. Podczas drukowania użytkownik może korzystać z dołączonego oprogramowania narzędziowego, które zostało zaprojektowane z myślą o wyeliminowaniu wszelkich niedogodności związanych z drukowaniem w sieciach komputerowych.

Sieciowa drukarka laserowa

Jednorazowe drukowanie kilku kompletów wielostronicowych dokumentów jest dużo bardziej efektywne, niż drukowanie jednego zestawu i powielanie go w kilku kopiach. Drukarki Ricoh 1022 i 1027 dają dostęp do wszystkich funkcji cyfrowej kopiarki, takich jak druk dwustronny, sortowanie, zszywanie i dziurkowanie. Dodatkowo program SmartDevice Monitor podnosi efektywność procesów drukowania umożliwiając zdalne zarządzanie wydrukami oraz urządzeniami - zarówno administratorowi sieci, jak i poszczególnym użytkownikom.

Szybki i tani faks

Moduł faksu dzięki bardzo dobrym parametrom pracy - bardzo szybkie skanowanie i krótki czas transmisji - obniża koszty połączeń telefonicznych. W celu podniesienia komfortu pracy i produktywności urządzenia może zostać dodana dodatkowa linia telefoniczna lub opcja ISDN, tak że w tym samym czasie można wysyłać i odbierać różne wiadomości. Opcja kompresji JBIG umożliwia dalszą redukcje kosztów połączeń - szczególnie w przypadku dużego obciążenia urządzenia. Transmisja faksowa może być również obsługiwana bezpośrednio z każdego komputera podłączonego do sieci lokalnej.

Sieciowe skanowanie

Urządzenia Ricoh 1022 i 1027 posiadają bardzo wydajne moduły skanerów monochromatycznych pracujących w rozdzielczości 600dpi. Wielostronicowe dokumenty mogą być skanowane z szybkością 42 stron A4 na minutę podczas jednego zadania, z wykorzystaniem automatycznego podajnika dokumentów, natomiast przedmioty trójwymiarowe mogą być skanowane z szyby ekspozycyjnej. Program ScanRouter daje każdemu użytkownikowi możliwość dystrybucji zeskanowanych dokumentów w sieci lokalnej, łącząc świat dokumentów papierowych z elektronicznymi. Ricoh 1022/1027 są doskonałymi systemami wejścia-wyjścia w procesie elektronicznej archiwizacji dokumentów.


pdf ricoh 1022 pobierz specyfikację cena na telefon zapytaj o cenę

HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved