Kserokopiarki nowe i używane sprzedaż oraz serwis Opole

Sprzedaż i serwis urządzeń biurowych

Firma Office Partner świadczy usługi w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń biurowych takich jak kserokopiarki, drukarki, faxy, itp. Zapewniamy, że oferowany przez nas sprzęt jest sprawdzony i najwyższej jakości na, którą udzielana jest wieloletnia gwarancja.

regeneracja tonerów do drukarek i kserokopiarek

Sprzedaż alternatywnych kaset drukujących

Większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy z tego, że eksploatacja drukarki zarówno w firmie jak i w domu nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Można je znacznie obniżyć stosując alternatywne materiały eksploatacyjne.

Projektowanie i budowa sieci Lan i Wi-Fi

Projektowanie i budowa sieci LAN

Wykonujemy usługi w zakresie projektowania i wykonywania sieci przewodowych oraz bezprzewodowych w małych i średnich grupach roboczych. Nasza firma proponuje pełne rozwiązania sieciowe - zaczynając od zaprojektowania, wykonania a kończąc na administracji. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązania sprzętowe dla danego zastosowania.

Projektowanie stron WWW

Projektowanie stron WWW

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą szeroko pojęte projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, promocję, rejestrację domen oraz hosting. Nasze usługi oferujemy w niezwykle konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach.


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved