Ricoh Aficio 1015

Ricoh Aficio 1015/f
  • Prędkość: 15 kopii/min
  • Papier: A3
  • Drukarka: opcja
  • Fax: opcja
  • Podajnik oryginałów: jednostronny
  • Podajnik ręczny: tak
  • Dwustronne kopiowanie: nie

  • Cena: od 1000 zł netto

Wielofunkcyjny system niewielkich rozmiarów

Ricoh Aficio 1015 jest idealnym, wszechstronnym partnerem w biznesie, w dodatku za przystępną cenę. Nie musisz przeznaczać swojego budżetu na trzy oddzielne urządzenia, gdyż możesz korzystać z połączonych możliwości kopiarki, drukarki oraz faksu. Co więcej, jesteś w stanie wykonywać niemal wszystkie zadania biurowe w jednym miejscu. Nawet wysyłanie wiadomości faksowych i kontrolowanie wydruków z komputera nie stanową żadnego problemu. Te wszechstronne i przyjazne dla użytkownika urządzenia wielofunkcyjne oferują maksymalną wydajność zajmując minimalną przestrzeń. Niskie koszty operacyjne pozwalają na zaoszczędzenie miejsca oraz pieniędzy.

Pomocni i przyjaźni współpracownicy

W każdej branży - czy jest to agencja turystyczna, biuro rachunkowe, czy też inny rodzaj firmy - czas jest niezwykle cenny. Po co więc marnować środki na skomplikowany i trudny w obsłudze sprzęt biurowy? Czas przeznaczany dotąd na przetwarzanie dokumentów wykorzystaj na naprawdę ważne sprawy. Pracując z urządzeniem Ricoh 1015 wykonywanie kopii jest równie proste jak drukowanie dokumentu lub wysyłanie wiadomości faksowej. Dzięki przejrzystemu panelowi operatora oraz łatwemu w obsłudze oprogramowaniu, korzystanie z urządzenia nie sprawia najmniejszych kłopotów, a ponadto nowoczesna konstrukcja zapewnia łatwą konserwację. Ricoh 1015 to prostota, która się opłaca!

Perfekcyjne kopiowanie

Kopiarka Ricoh Aficio 1015 posiada funkcję 'jedno skanowanie - wiele kopii'. Dzięki temu możesz od razu zająć się innymi, pilniejszymi sprawami, podczas gdy urządzenie wykonuje wysokiej jakości kopie. Cyfrowa kopiarka skanuje oryginały tylko raz i wprowadza uzyskany obraz do pamięci. Następnie obraz ten jest drukowany z pamięci tyle razy, ile zażądasz. Jakość pozostaje taka sama, niezależnie od tego, czy wykonujesz 2, czy też 20 kompletów. Ricoh 1015 wykonuje czytelne kopie o rozdzielczości 600 dpi, wyglądające zupełnie tak samo, jak oryginały. Ponadto - bez względu na rodzaj papieru, z którego korzystasz - jakość wydruku jest zawsze bez zarzutu.

Drukowanie w formacie A3

Nie masz już ograniczenia wynikającego z możliwości drukowania tylko na papierze formatu A4. Te niewielkie urządzenia precyzyjnie drukują wszelkie rodzaje dokumentów do formatu A3, a więc nie potrzebujesz dodatkowej drukarki A3! A co z rozdzielaniem i dystrybucją wydruków? Z pomocą przychodzi elektroniczne sortowanie, dzięki któremu wydruki są układane w wygodne zestawy. Naturalnie jakość wydruku jest zawsze bez zarzutu.

Pełna integracja z siecią

Ricoh Aficio 1015 można łatwo uczynić wydajną drukarką sieciową. Z pewnością będzie to bardzo pomocne, gdy na przykład jesteś przy czyimś biurku i chcesz wydrukować jeden ze swoich plików. Dysponując urządzeniem podłączonym do sieci można drukować bezpośrednio z dowolnego komputera znajdującego się w biurze. Gdy korzystasz z oprogramowania SmartNetMonitor, masz jeszcze większe możliwości. Pozwala ono na monitorowanie z poziomu własnego komputera stanu dowolnej drukarki pracującej w sieci. Uzyskasz pełną kontrolę nad drukowaniem w sieci.

Praca z różnymi materiałami

Wysyłanie faksem niestandardowych dokumentów, drukowanie na kopertach, wykonywanie kopii z czasopism? we współczesnym biurze, niezależnie od branży, istnieje potrzeba korzystania z rozmaitych materiałów. Różne rodzaje oraz grubości papieru nie stanowią problemu dla Ricoh 1015 - zawsze zapewnia optymalne rezultaty.

Na pełnych obrotach

Często potrzebujesz wykonać tylko jedną kopię. Szczególnie wtedy nie chcesz czekać, aż kopiarka się nagrzeje - masz mnóstwo innych rzeczy do zrobienia. Nie martw się: Ricoh 1015 rozpoczyna kopiowanie już po 25 sekundach, a pierwsza kopia jest gotowa w ciągu zaledwie 6,9 sekundy! Przesyłanie faksów jest równie szybkie: skanowanie strony dokumentu trwa tylko 2 sekundy, zaś jej transmisja - 3 sekundy. Książki, czasopisma i inne oryginały aż do formatu A3 mogą być nadawane za szyby ekspozycyjnej, bez potrzeby ich wcześniejszego kopiowania. Koniec z długim oczekiwaniem - rozpocznij pracę na pełnych obrotach!


pdf ricoh 1015 pobierz specyfikację cena na telefon zapytaj o cenę

HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved