Fiery Impose 2.6

Fiery Impose 2.6

Profesjonalna impozycja - jednolita integracja z procesem pracy


Podczas drukowania ważne jest nie tylko zachowanie jednolitych barw, lecz również zachowanie formatu. Fiery Impose zapewnia dostęp do szerokiego zakresu opcji wykańczających, a także umożliwia tworzenie własnych układów stron.

Opis

Warunkiem wstępnym w publikacji dokumentów jest dostęp do wydajnej i łatwej w obsłudze technologii impozycji. Bazowany na formacie PDF, a co za tym idzie niezależnym od formatu proces pracy Fiery Impose pozwala na intuicyjną edycję i porównanie kompletnych dokumentów. Zintegrowanie programu Adobe Acrobat z Enfocus Pitstop pozwala na edycję dokumentów "w locie". Fiery Impose jest dostępny jako opcja dostępna dla wszystkich obecnych kontrolerów kolorów Fiery, a jako część składowa procesu przygotowaczego jest uruchamiany z poziomu programu Command Workstation.


Korzyści:
Szablony dla impozycji: predefiniowane szablony są dostarczone dla ogólnych rozmieszczeń impozycyjnych w celu przyspieszenia procesu impozycji: składanie listów zewnętrzne, oprawa książkowa/kalendarzowa, składanie w Z, składanie symetryczne i inne. Istnieje możliwość tworzenia własnych, osobnych szablonów. Układy zwielokrotnione: umożliwiają zaoszczędzić papier przy druku dokumentów o małych rozmiarach, np: wizytówek. Impose pozwala na adaptację creeping'u tak, by zawartość tekstu była prawidłowo rozmieszczona na wszystkich stronach dokumentu. Zerowa szerokość marginesów: W Fiery Impose skalowanie, pozycjonowanie i układ dokumentu nie odbywa się na zasadach dopasowania do obszaru wydruku, lecz na dopasowaniu do rozmiaru papieru. Dostosowywanie znaczników przycinania i gięcia: możliwe jest indywidualne zdefiniowanie koloru, długości, grubości i typu znaczników. Wsparcie dla stron z identycznymi i różnymi rozmiarami: Fiery Impose automatycznie sprawdza rozmiary stron przy każdym zadaniu. Dodawanie, usuwanie i duplikowanie stron bez dostępu do danych źródłowych.

Pobierz program


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved