Develop Ineo 223

DEVELOP INEO 223
Materiały eksploatacyjne
Toner TN217 czarny 17 500 kopii
Bęben 80 000 kopii
Developer 80 000 kopii

Funkcjonalność urządzenia:
druk kopia skan faks dupleks siec

Wszechstronna funkcjonalność i profesjonalna jakość

Develop ineo 223 to wielofunkcyjne urządzenie monochromatyczne obsługujące papier formatu A3. Standard ineo zapewnia ekonomiczne rozwiązania dla firm, niskie koszty eksploatacji oraz profesjonalną jakość w niskiej cenie. Prostota obsługi i niezawodność ineo 223 usprawnia i podnosi efektywność pracy w firmie.

Wielofunkcyjne rozwiązania łączące funkcje kopiowania, skanowania, drukowania w jednym urządzeniu pozwalają na oszczędność nie tylko przestrzeni w firmie, ale przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Podstawowe zalety urządzenia: - drukuje oraz kopiuje z prędkością 22 stron na minutę, - drukarka i kopiarka laserowa 600 x 600 dpi, - skaner oraz opcjonalna funkcja faksu, - zasobniki papieru posiadają maksymalną pojemność papieru do 1150 arkuszy, - możliwość dwustronnego kopiowania i drukowania.

Centrum przepływu danych

Urządzenie w standardzie wyposażone jest w kartę sieciową, która pozwala na podłączenie ineo 223 do sieci komputerowej dając tym samym funkcję drukarki sieciowej. Dzięki ineo 223 wszystkie dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio na serwer FTP jak i na adres email z prędkością 20 stron na minutę. Tworzenie grup kontaktowych oraz programów skanowania pozwala na przesyłanie dokumentów do wybranej grupy użytkowników w dokładnie określonym formacie.

Kolorowy skaner

W dzisiejszych czasach niemal każdy proces obiegu dokumentów wiąże się z użyciem koloru. Kolorowe wydruki nie są zawsze konieczne, jednak skanowanie w trybie kolorowym ma istotne znaczenie w nowoczesnym biurze. Kolor jest niezbędny w elektronicznych procesach obiegu dokumentów w środowisku zespołów, grup roboczych i działów w niemal każdej dziedzinie biznesu, w tym w obszarze bankowości, finansów i ubezpieczeń, księgowości oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Firma Develop wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu, oferując linię nowatorskich, profesjonalnych urządzeń do obsługi obiegu dokumentów, które łączą w sobie wszechstronne funkcje drukowania i kopiowania w trybie monochromatycznym z elastycznymi i kreatywnymi funkcjami skanowania w kolorze.

pdf ineo 223 pobierz specyfikację cena na telefon zapytaj o cenę
Specyfikacja kserokopiarki:
Technologia: laserowa
Prędkość dla formatu A4: 22 stron / min
Format dokumentów: A3-A5
Wielokrotność kopiowania: 1 - 99
Przeskalowanie: 25% - 400% co 1%
Pierwsza kopia: 4,2 s
Czas nagrzewania: około 24 s
Rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi
Pamięć kopiarki: 2048 MB
Podajnik ręczny: 150 arkuszy
Podajnik papieru: 2x500 arkuszy
Skala szarości: 256 odcieni

Specyfikacja drukarki:
Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
Język opisu stron: PCL5e/c, PCL6, PCLXL version 3.0, PostScript 3
Interfejs: Ethernet 10/100/1000 BaseT, USB 2.0
Systemy operacyjne: Windows 2000/2003/2008/XP/XP64/Vista32/Vista64/Windows 7, Mac OS 9.x/10.x, Unix

Specyfikacja skanera:
Typ skanera: monochromatyczny
Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
Rodzaje skanowania: Network TWAIN (opcja), skanowanie do e-mail, skanowanie do FTP, skanowanie do SMB lub skrzynki użytkownika (opcja)
Format skanowania: TIFF, PDF

Develop ineo 223, develop 223, ineo 223, Konica-Minolta bizhub 223, Konica Minolta 223, Toner Cartridge ineo 223, kserokopiarki develop, drukarka develop, drukarki, konica minolta, tonery develop, oficepartner, serwis develop, naprawa develop, www.office-partner.pl, woj. opolskie, kserokopiarki nysa, kserokopiarki brzeg, kserokopiarki namysłów, kserokopiarki kluczbork, kserokopiarki strzelce opolskie, kserokopiarki kędzierzyn koźle, kserokopiarki głubczyce, kserokopiarki głogówek, kserokopiarki prudnik, kserokopiarki serwis, kserokopiarki drukarki, serwis kserokopiarek, serwis drukarek, kserokopiarki nowe, kserokopiarki poleasingowe, kserokopiarki kolorowe, kserokopiarki laserowe, drukarki laserowe, sprzedaż, handel, kserokopiarki na raty, autoryzowany partner develop opole


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved