Develop Ineo 164

DEVELOP INEO 164
Materiały eksploatacyjne
Toner TN116 czarny 11 000 kopii
Bęben 55 000 kopii
Developer 55 000 kopii

Funkcjonalność urządzenia:
druk kopia skan siec

Co to jest ineo 164?

Solidne urządzenie Develop Ineo 164 sprawdza się w roli prostej w obsłudze kopiarki monochromatycznej w rutynowych zadaniach kopiowania materiałów o rozmiarze do A3 włącznie. Dzięki dodatkowym funkcjom drukowania i skanowania oraz kompaktowej, wytrzymałej obudowie jest idealnym rozwiązaniem dla warsztatów, rolnictwa i małych firm. Pierwsza kopia jest gotowa po 8 sekundach, a wszystkie typowe zadania kopiowania są wykonywane z prędkością 16 kopii na minutę. Prosta obsługa i intuicyjne menu sprawiają, że korzystać z urządzenia Develop Ineo 164 nauczy się nawet dziecko

Ta drukarka drukuje nie "za grosze", tylko "za jeden grosz"

Develop ineo 164 to najtańsza w Polsce, wytrzymała, profesjonalna, drukarka, kopiarka i skaner w jednym, formatu A3. Aż conajmniej do 55 000 stron wydruk kosztuje Ciebie tylko jeden grosz.

Prawdopoodbnie jest to nie tylko najtańsza drukarka dostępna na rynku, ale jednocześnie bezkonkurencyjnie najtańsza w eksploatacji.

Kluczowe cechy

Kopiarka monochromatyczna z dodatkowymi zaletami: kopiarka A3 z podstawowymi funkcjami drukowania i skanowania. Kompaktowa, lekka i wytrzymała konstrukcja: łatwo ustawić ją w warsztacie lub biurze, nawet w najmniejszym kącie.
Prosta obsługa: przejrzysty panel sterowania, niewiele przycisków, intuicyjne menu.
Niski koszt eksploatacji: prosta wymiana tonera, który wystarcza na długo 11 000 kopii / wydruków.
Przekonująca jakość kopiowania / drukowania: znakomita jakość wydruków i kopii dzięki tonerowi Simitri HD.
Oszczędność energii: imponująco niski pobór energii i niska temperatura utrwalania dzięki tonerowi Simitri HD oraz wydajnemu trybowi oszczędzania energii.
Mniejsze zużycie materiałów: oszczędność papieru i toneru przez drukowanie dwóch i większej liczby stron na jednym arkuszu. Łatwa archiwizacja: skanowanie w trybie TWAIN pozwala na proste i bezproblemowe archiwizowanie dokumentów.

pdf ineo 164 pobierz specyfikację cena na telefon zapytaj o cenę
Specyfikacja kserokopiarki:
Technologia: laserowa
Prędkość dla formatu A4: 16 stron / min
Format dokumentów: A3
Wielokrotność kopiowania: 1 - 99
Przeskalowanie: 50% - 400% co 1%
Pierwsza kopia: 8 s
Rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi
Pamięć kopiarki: 32 MB
Podajnik boczny: 100 arkuszy
Podajnik papieru: 250 arkuszy
Skala szarości: 256 odcieni

Specyfikacja drukarki:
Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
Język opisu stron: GDI
Interfejs: USB 2.0, USB 1.1
Systemy operacyjne: Windows 2000/XP/XP64/Vista32/Vista64, Server 2003/2008, Windows7 32/64

Specyfikacja skanera:
Typ skanera: monochromatyczny
Rozdzielczość: Max. 600 dpi
Rodzaje skanowania: Twain, WIA scan

Develop ineo 164, develop 164, ineo 164, Konica-Minolta bizhub 164, Konica Minolta 164, Toner Cartridge ineo 164, kserokopiarki develop, drukarka develop, drukarki, konica minolta, tonery develop, oficepartner, serwis develop, naprawa develop, www.office-partner.pl, woj. opolskie, kserokopiarki nysa, kserokopiarki brzeg, kserokopiarki namysłów, kserokopiarki kluczbork, kserokopiarki strzelce opolskie, kserokopiarki kędzierzyn koźle, kserokopiarki głubczyce, kserokopiarki głogówek, kserokopiarki prudnik, kserokopiarki serwis, kserokopiarki drukarki, serwis kserokopiarek, serwis drukarek, kserokopiarki nowe, kserokopiarki poleasingowe, kserokopiarki kolorowe, kserokopiarki laserowe, drukarki laserowe, sprzedaż, handel, kserokopiarki na raty, autoryzowany partner develop opole


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved