Develop ineo 4020

DEVELOP INEO 4020
Materiały eksploatacyjne
Toner TNP40 20 000 kopii
Toner TNP42 20 000 kopii
Bęben IUP19 60 000 kopii

Funkcjonalność urządzenia:
kopia druk skan faks dupleks siec

Prostota obsługi to główne atuty Develop Ineo 4020.

W małych, zaczynających działalność firmach, małych i średnich zespołach oraz w biurach domowych istnieje duży potencjał dla poprawy wydajności procesów związanych z obiegiem dokumentów. ineo 4020, nowe uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne oferowane przez Develop, zapewnia funkcje i rozwiązania zaprojektowane właśnie po to, aby większa wydajność pracy była możliwa. Zapewniając pracownikom szybszy powrót do ich głównych zadań, a przy tym sprawiając, że takie rutynowe czynności, jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie lub faksowanie stają się przyjemniejsze, ten wydajny monochromatyczny system biurowy pozytywnie wpływa na efektywność i poziom motywacji do pracy.

Bardziej efektywna organizacja pracy dzięki ineo 4020.

Niektóre urządzenia wielofunkcyjne potrzebują czasu, aby przejść do trybu gotowości. Drukowanie dużych prac bywa zatem czaso- i pracochłonne. Pracownicy marnują cenne minuty czekając na gotowość urządzenia. Wszystko to może mieć wpływ na wydajność pracy w firmie. Tymczasem ineo 4020 podnosi efektywność codziennego drukowania, kopiowania i skanowania; po pierwsze, czas oczekiwania na pierwszą kopię w trybie gotowości wynosi zaledwie 6,5 sekundy, a w trybie czuwania 9 sekund, po drugie, wydajny kontroler oraz pamięć systemowa zapewniają szybkie przetwarzanie zadań, po trzecie wreszcie, maksymalna prędkość druku 33 stron w formacie A4 na minutę sprawdza się doskonale w przypadku małych firm, biur i zespołów.

Develop ineo 4020 to mprosta obsługa.

Skomplikowane menu, utrudniona nawigacja lub konieczność wprowadzania ustawień dla wszystkich powtarzalnych zadań drukowania, kopiowania lub skanowania to tylko niektóre z uciążliwości, na jakie skarżą się pracownicy biur. Jeżeli jednak system biurowy cechuje intuicyjna prostota obsługi, pracownicy biurowi spędzą mniej czasu poza swoim właściwym stanowiskiem pracy. ineo 4020 zaprojektowano właśnie tak, aby wyeliminować wszystkie problemy związane z obsługą. Przejrzysta nawigacja po menu sprawia, że użytkownik szybko i łatwo odnajdzie podstawowe ustawienia. W razie problemów, animowane menu pomocy szybko podpowie możliwe rozwiązanie. Wszystko to przekłada się na większe zadowolenie użytkownika oraz krótszy czas poświęcany na czynności poboczne.

Cisza i oszczędność energii.

W małych, zaczynających działalność firmach, małych i średnich zespołach oraz w biurach domowych, urządzenie wielofunkcyjne często znajduje się w tym samym pomieszczeniu, co użytkownicy. Jego hałaśliwa praca przeszkadza w skupieniu uwagi i powoduje dyskomfort u pracowników. Dlatego właśnie ineo 4020 wyposażono w tryb cichy, który powoduje zmniejszenie poziomu hałasu podczas drukowania, aby stworzyć bardziej przyjazne warunki pracy. W czasach, gdy oszczędność energii ma kluczowe znaczenie dla biznesu, tryb hibernacji sprawia, że pobór mocy jest niższy niż 0,5 W, przez co ineo 4020 nie trzeba wyłączać na koniec dnia lub w weekendy. Innym energooszczędnym rozwiązaniem jest tryb EKO, w którym użytkownik ma do wyboru możliwość oszczędzania energii, papieru, lub najbardziej ekonomiczny wariant, czyli równoczesne oszczędzanie energii i papieru. Każde z tych energooszczędnych rozwiązań zwiększa poziom troski o środowisko naturalne, a przy tym o zysk właściciela.

Develop Ineo 4020 - maksymalna sprawność.

To uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne obsługuje typowe procesy - drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, a co więcej wszystkie te funkcje obsługiwane są z jednego panelu użytkownika. Znacznie ułatwia to pracę i oszczędza czas. Bardzo przydatne są również niektóre z mniej popularnych funkcjonalności. Na przykład funkcja skanowania w kolorze umożliwia skanowanie dokumentów kolorowych i ich przesyłanie do dowolnego miejsca, np. na adres e-mail, do utworzonego wcześniej folderu sieciowego, serwera FTP lub pendrive. ineo 4020 usprawnia pracę biurową na wiele sposobów.

specyfikacja develop ineo 4020 pdf pobierz specyfikację cena na telefon Zadzwoń i zapytaj o aktualną cenę.
orientacyjna cena Develop Ineo 4020
już od: 2 790,00 pln netto.

Specyfikacja kserokopiarki:
Technologia: laserowa
Prędkość dla formatu A4: Do 40 stron na minutę
Format dokumentów: A4-A6
Wielokrotność kopiowania: 1 - 999
Przeskalowanie: 25% - 400%
Pierwsza kopia: 6,5 s
Rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi
Pamięć kopiarki: 512MB RAM
Podajnik ręczny: 50 arkuszy
Podajnik papieru: 500 arkuszy
Gramatura papieru: 60-163 g/m2
Automatyczny podajnik oryginałów: dwustronny

Specyfikacja drukarki:
Rozdzielczość: 1200 x 1200 dpi
Język opisu stron: PCL6, PostScript 3, PDF, XPS
Interfejs: Ethernet 10/100 BaseT, USB 2.0
Systemy operacyjne: Windows XP , Windows Vista , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows 10 , Mac OS 10.x, Linux, Citrix

Specyfikacja skanera:
Szybkość skanowania: do 19 obrazów na minutę w kolorze
do 42 obrazów na minutę w czrni
Typ skanera: kolorowy
Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
Rodzaje skanowania: Skanowanie do e-mail, Skanowanie do FTP, Skanowanie sieciowe TWAIN
Format skanowania: TIFF, PDF, JPG, XPS

ineo 4020, develop 4020, ineo 4020, Konica-Minolta bizhub 4020, Konica Minolta 4020, Toner ineo 4020, toner TNP41, toner TNP43, bizhub toner TNP41, kserokopiarki develop, kserokopiarki konica minolta, develop 4020 cena, bizhub 4020 cena, ineo 4020 leasing kserokopiarki od, Bęben IUP19, Drum IUP19


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved