dots pilot 2

dots pilot 2

Łatwa impozycja


dots Pilot 2 ułatwia cyfrowy wydruk szerokiego zakresu prac - od wizytowek po wielostronnicowe broszury. Umożliwia ustalenie kolejności stron, zmianę rozmiaru, orientacji i formatu, dodawanie marginesow i znaczników oraz przygotowanie broszur do zszywania i oprawiania.

Opis

Cyfrowe systemy produkcyjne oferują szeroki zakres opcji wykańczających, np. tworzenie zszytych i oprawionych broszur oraz ich wydruk bez środkowego marginesu. Jednak użytkownicy muszą być pewni, że strony będą ułożone w odpowiedniej kolejności przed wykończeniem. Proces układania stron na matrycy nazywa się impozycją lub składem stron (arkuszy). dots Pilot 2 jest łatwym w obsłudze narzędziem do impozycji nie wymagającym większych umiejętności oraz umożliwiającym wykańczanie na finiszerach marki Develop lub każdym innym systemie. dots Pilot 2 współpracuje ze wszystkimi cyfrowymi systemami Develop wyposażonymi w kontroler PostScript i jest szczególnie zalecany do pracy z systemami obsługującymi format A3.


Korzyści:
Tworzenie zszytych lub oprawionych broszur Drukowanie następujących po sobie stron, np: prezentacji Drukowanie wielokrotne tej samej strony, np: wizytówek Zmiany stron: kolejność, rozmiar, ułożenie i format papieru Rozszerzone opcje rozmieszczenia: odstęp stron, creep, skalowanie i centrowanie Marginesy i znaczniki: znaczniki rejestracji, cięcia, kompensacja dupleksu i marginesy

Pobierz program


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved