Develop ineo+ 200

DEVELOP ineo+ 200
Materiały eksploatacyjne
Toner TN214K czarny 24 000 kopii
Toner TN214Y/M/C 18 500 kopii

Kolor po przystępnej cenie

Ineo +200 jest idealnym rozwiązaniem dla biur i grup roboczych, chcących drukować w kolorze, lecz poszukujących prostego i ekonomicznego rozwiązania. Dla firm wprowadzających druk kolorowy po raz pierwszy, ineo +200 jest doskonałą alternatywą dla urządzeń czarno-białych. Dzięki niemu wprowadzenie druku kolorowego jest znacznie tańsze i prostsze, niż w zazwyczaj oferowanych złożonych systemach kolorowych. Jego zwarta i stylowa konstrukcja sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i jest atrakcyjnym dodatkiem do każdego biura.

Wygodne kopiowanie

Urządzenie ineo +200 oferuje komfortową obsługę każdemu użytkownikowi. Kopiowanie zarówno w kolorze, jak i w czerni jest w pełni zautomatyzowane system wybiera właściwy podajnik i format papieru oraz korzysta z trybu automatycznego wyboru koloru. Jest to bardzo pomocne i ekonomiczne zwłaszcza w przypadku wielostronicowych oryginałów, zawierających zarówno strony kolorowe, jak i czarno-białe. Oryginały o zróżnicowanych formatach są przetwarzane automatycznie i kopiowane zgodnie z życzeniem użytkownika.

Wszechstronne drukowanie

Drukowanie za pomocą urządzenia ineo +200 jest proste i wydajne dzięki szybkiemu kontrolerowi druku , natomiast funkcja N-up umożliwia umieszczenie kilku stron na jednym arkuszu, na przykład dla potrzeb archiwizacji. Pozwala to oszczędzać papier i miejsce potrzebne na przechowywanie dokumentów. Funkcja poddruku ułatwia tworzenie druków firmowych, formularzy i nagłówków w listach, a opcjonalna funkcja bezpiecznego druku dokumentów gwarantuje poufność informacji.

Komfortowe faksowanie

Jeżeli istnieje potrzeba, ineo +200 może być wyposażony w opcjonalny faks analogowy, umożliwiający wysyłanie faksów z komputera. Dzięki temu użytkownicy nie muszą odchodzić od biurka, aby przesłać potrzebne dokumenty. Funkcjonalność faksu ineo +200 obejmuje szereg wygodnych możliwości, takich jak transmisja programowana czasowo, czy odbieranie faksów do pamięci bez konieczności ich drukowania.

Szybkie i wydajne skanowanie

Skanowanie stało się ważnym narzędziem komunikacji w każdym biurze. W tym zakresie ineo +200 oferuje wiele funkcji, łącznie z możliwością wygodnego skanowania do poczty elektronicznej. Dokumenty kolorowe i czarno-białe mogą być skanowane w formatach do A3 z dużą prędkością do 40 stron/min. w trybie czarno-białym i do 20 stron/ min. w kolorze. Skanowane dokumenty można zapisywać jako pliki PDF, JPG i TIFF.

pdf ineo 215 pobierz specyfikację cena na telefon zapytaj o cenę

Develop ineo+200, develop +200, develop ineo+ 200, ineo +200, ineo+ 200, Konica-Minolta bizhub c200, Konica Minolta c200, bizhub c200, Kserokopiarki kolorowe Opole, kopiarki kolorowe Opole, używane kserokopiarki kolorowe Opole, poleasingowe kserokopiarki kolorowe Opole, cyfrowe kserokopiarki kolorowe Opole, naprawa kserokopiarek kolorowych Opole, serwis kserokopiarek kolorowych Opole, tonery kolorowe Opole, tonery do kserokopiarek kolorowych Opole, używane kopiarki kolorowe Opole, poleasingowe kopiarki kolorowe Opole, cyfrowe kopiarki kolorowe Opole, naprawa kopiarek kolorowych Opole, serwis kopiarek kolorowych Opole, Kserokopiarki kolorowe w Opolu, kopiarki kolorowe w Opolu, używane kserokopiarki kolorowe w Opolu, poleasingowe kserokopiarki kolorowe w Opolu, cyfrowe kserokopiarki kolorowe w Opolu, naprawa kserokopiarek kolorowych w Opolu, serwis kserokopiarek kolorowych w Opolu, używane kopiarki kolorowe w Opolu, poleasingowe kopiarki kolorowe w Opolu, cyfrowe kopiarki kolorowe w Opolu, naprawa kopiarek kolorowych w Opolu, serwis kopiarek kolorowych w Opolu, Kserokopiarki kolorowe, kopiarki kolorowe, używane kserokopiarki kolorowe, poleasingowe kserokopiarki kolorowe, cyfrowe kserokopiarki kolorowe, naprawa kserokopiarek kolorowych, serwis kserokopiarek kolorowych, używane kopiarki kolorowe, poleasingowe kopiarki kolorowe, cyfrowe kopiarki kolorowe, naprawa kopiarek kolorowych, serwis kopiarek kolorowych.


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved