Develop ineo+ 20

DEVELOP ineo+ 20
Materiały eksploatacyjne
Toner TN318 C,M,Y,K 8 000 kopii

Mały, ale potężny.

Jako wydajna kopiarka A4, ineo +20 dostarcza 24 strony na minutę zarówno w trybie kolorowym, jak i czarno-białym. Jego funkcjonalność jeden skan wiele kopii sprawia, że wyprodukowanie dużej ilości materiałów jest szybkie i proste. Dodatkowa wygoda to automatyczne kopiowanie dwustronne (dupleks) oraz automatyczny, dwustronny podajnik dokumentów do kopiowania dwustronnego, przy czym obie te właściwości są dostępne w standardzie. Do innych, praktycznych funkcji należy powiększanie oraz funkcja 2 w 1 lub 4 w 1, dzięki której można skopiować do czterech stron na jednym arkuszu, oszczędzając papier.

Dzięki swoim uniwersalnym możliwościom wykorzystywania różnych nośników ineo +20 ma rzeczywisty talent do produkowania wyrafinowanych dokumentów o profesjonalnym wyglądzie. Standardowy, 250-arkuszowy podajnik papieru jest uzupełniony 100-arkuszową tacą ręczną, umożliwiającą podawanie papieru o gramaturze do 210 g/m2. Ponadto ogólna pojemność podajnika papieru może zostać zwiększona aż do 850 arkuszy dzięki opcjonalnej kasecie.

Wydajne drukowanie

Specjalne właściwości druku obejmują drukowanie wielu stron na jednym arkuszu, funkcję broszury, tryb plakatowy i poddruku wysoce praktyczne do drukowania formularzy lub na przykład automatycznego łączenia korespondencji z firmowym drukiem listowym. Jeśli urządzenie jest wyposażone w opcjonalny dysk twardy, pozwala to na bezpieczne drukowanie opóźnione: najpierw ustalenie w komputerze hasła, które należy wprowadzić bezpośrednio na wyświetlaczu , aby można było zwolnić zadanie druku. Gwarantuje to całkowitą poufność.

Zaawansowane skanowanie

szybkością skanowania do 24 oryginałów na minutę ineo +20 to wysokowydajny skaner zarówno kolorowy, jak i czarno-biały. Jego podajnik umożliwia automatyczne skanowanie obu stron kartki, co zwiększa produktywność skanowania. Podobnie jak w urządzeniach wielofunkcyjnych A3 dostępne jest całe bogactwo udoskonalonego skanowania sieciowego, łącznie ze skanowaniem do poczty elektronicznej, FTP i SMB. Oznacza to bezpośrednie skanowanie sieciowe nie jest potrzebne ani dodatkowe oprogramowanie, ani lokalnie podłączony komputer. Skanowanie do pamięci USB umożliwia bezpośrednie zapisywanie zeskanowanych dokumentów w formacie PDF, JPEG lub TIFF nie jest potrzebny do tego komputer.

Elastyczne faksowanie

Ineo +20 to faks o dużych możliwościach, który wysyła i odbiera dokumenty z dużą szybkością. Jego funkcjonalność książki adresowej obejmuje do 220 pozycji szybkiego wybierania, które mogą być łączone w grupy (do 20) po maksymalnie 50 adresatów każda. Wygoda dla użytkownika jest zadziwiająco duża i obejmuje wiele praktycznych funkcji, takich jak wysyłanie w określonym czasie i automatyczne ponowne wybieranie. Pomocny i uniwersalny sterownik faksu komputerowego umożliwia bezpośrednie faksowanie dokumentów z komputera nie jest wymagany wydruk dokumentu. Dzięki właściwości przesyłania faksu do poczty elektronicznej przychodzący faks może trafić bezpośrednio pod z góry zaprogramowany adres e-mail. Do odbiorcy należy decyzja, czy potrzebny jest mu wydrukowany dokument.

pdf ineo 215 pobierz specyfikację cena na telefon zapytaj o cenę

Develop ineo+20, develop +20, develop ineo+ 20, ineo +20, ineo+ 20, Konica-Minolta bizhub c20, Konica Minolta c20, bizhub c20, Kserokopiarki kolorowe Opole, kopiarki kolorowe Opole, używane kserokopiarki kolorowe Opole, poleasingowe kserokopiarki kolorowe Opole, cyfrowe kserokopiarki kolorowe Opole, naprawa kserokopiarek kolorowych Opole, serwis kserokopiarek kolorowych Opole, tonery kolorowe Opole, tonery do kserokopiarek kolorowych Opole, używane kopiarki kolorowe Opole, poleasingowe kopiarki kolorowe Opole, cyfrowe kopiarki kolorowe Opole, naprawa kopiarek kolorowych Opole, serwis kopiarek kolorowych Opole, Kserokopiarki kolorowe w Opolu, kopiarki kolorowe w Opolu, używane kserokopiarki kolorowe w Opolu, poleasingowe kserokopiarki kolorowe w Opolu, cyfrowe kserokopiarki kolorowe w Opolu, naprawa kserokopiarek kolorowych w Opolu, serwis kserokopiarek kolorowych w Opolu, używane kopiarki kolorowe w Opolu, poleasingowe kopiarki kolorowe w Opolu, cyfrowe kopiarki kolorowe w Opolu, naprawa kopiarek kolorowych w Opolu, serwis kopiarek kolorowych w Opolu, Kserokopiarki kolorowe, kopiarki kolorowe, używane kserokopiarki kolorowe, poleasingowe kserokopiarki kolorowe, cyfrowe kserokopiarki kolorowe, naprawa kserokopiarek kolorowych, serwis kserokopiarek kolorowych, używane kopiarki kolorowe, poleasingowe kopiarki kolorowe, cyfrowe kopiarki kolorowe, naprawa kopiarek kolorowych, serwis kopiarek kolorowych.


HOME | O NAS | OFERTA | SERWIS | GIEŁDA | KONTAKT | SITEMAP

Copyright © 2024 OFFICE-PARTNER. All rights reserved